İkinci El Raf Sistemleri

İkinci El Raf Sistemleri

İkinci el raf sistemleri, hızlı ve sonuç odaklı çözüme ulaşmak isteyenler için harika bir seçimdir. Genellikle yeni bir depo ya da depolama çözümü için farklı alternatifler arıyorsanız, ikinci el raf sistemleri sizin için gerçek ve düşük maliyetli bir çözüm olabilir.

Bir depo sahibi veya yöneticisiyseniz, en iyi fiyata en uygun ikinci el raf sistemleri almanın ne kadar önemli olduğunu anlayabilecek ve raf sistemlerinin maliyetlerini sorguladığınızda aklınızda birçok şey şekillenecektir. İnternette doğru bilgi almadan farklı ikinci el raf sistemleri satan satıcılar işinizi zorlaştırabilir. Bu durum genellikle fark edemediğiniz yapısal sorunlara, kazalara ve maliyet sorunlarına yol açabilir. Hizmet kalitesini ve teknik donanımını bilmediğiniz bir firmadan ikinci el raf sistemleri satın almanız daha fazla para harcamanıza neden olabilir.  

Paranızın tam karşılığını en iyi şekilde almak istiyorsanız ikinci el raf sistemleri sizin için harika bir seçenek olabilir. Zem Raf, 40 yılı aşan derin bilgi ve deneyimi ile ikinci el raf sistemleri konusunda sizlere en iyi teknik ve tasarım desteğini büyük bir özveriyle sunmaktadır.

İkinci El Raf Sistemi Çeşitleri

İkinci el raf sistemleri, ürünlerinizin istiflenmesinde size düzen içinde rahat hareket alanı ve kolaylık sağlayacak raf çeşitlerimiz bulunmaktadır.  İkinci el raf sistemi çeşitlerimiz şunlardır;

  • Ağır yük raf sistemleri
  • Hafif ve orta yük raf sistemleri
  • Depolama ekipmanları

Ağır Yük Raf Sistemleri

Zem raf sistemleri bu alandaki donanımıyla sektörde müşteri potansiyeli ile kendini kanıtlamış bir firmadır. Ağır yük raf sistemlerinin kendi içinde kullanım alanı oldukça geniştir. Kullanılacak yerin genişliği ve depo içinde ne kadar yer kaplayacağı önemlidir.  Zen ikinci raf sistemleri olarak tercihlerinizi kolaylaştıracak teknik önerilerimizle müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Doğru bir depolama sistemi tercih etmek, alandan tasarruf ederek raf sistemlerinin yerleştirilmesi uzmanlık alanımızdır. Bununla ilgili firmamız müşterilerine ikinci el raf sistemleri seçme konusunda çözüm üretir.  Standart bir ürün kullanmak yerine deponun alanı değerlendirilerek en uygun ve var olan depo alanının kullanılması, size ürünlerinizin depolanmasında büyük avantaj sağlar. Bu nedenle doğru ağır yük raflarının seçilmesi, özellikle bu alanda yeni olan firmaların işlerini kolaylaştırır. Gerek işlevsellik gerekse görsellik olarak size güvenilir kullanım olanağı sunar. İkinci el ağır yük rafları tercihlerinizin size sağlayacağı birçok avantaj bulunur.  Bunlardan en önemlisi istiflenen ürünlerin rahatlıkla bulunabilmesi, yerden tasarruf sağlanması açısından üst üste depolama imkânı sağlar. Aynı zamanda ürünlerin kısa sürede bulunması açısından tasarruf olanağı sunar. Bu nedenle belli ürünlerin öne veya arkaya istiflenmesi konusunda da oldukça kullanım kolaylığı sağlar. 

Hafif ve Orta Yük Raf Sistemleri

İkinci el hafif ve orta raf sistemi konusunda en fazla tercih edilen grup hafif ve orta yük depo raflarıdır.  Hafif raf sistemi olmasına rağmen oldukça yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. 150 kg ile 450 kg arasında yük taşır. Genellikle standart ölçülere sahip olmasına rağmen farklı ölçüler müşterinin isteği doğrultusunda üretilmektedir.  Zem raf sistemleri olarak hafif yük depolama çeşitleri de ürünlerinizin depolanması arşivlenmesi ve istiflenmesi ile ilgili birçok olanak sağlar. Hafif yük depolama rafları ile ürünlerinizin depolanmasını farklı biçimlerde yapabileceğiniz olanaklar sunar. Bunlar irtifa raf sistemleri, platform raf sistemi, bölmeli raf sistemi olarak dizayn edilmiş raf sistemi seçenekleridir.  Böylelikle ürünlerinizin ağırlığına göre ihtiyacınız ölçüsünde depo alanı oluşturur ve aynı anda farklı ürünleri görebilme imkânı sağlar. Ürünlerinizin doğru istiflenmesinin yanı sıra aynı zamanda onlara kolay ulaşma ve rahat bulma olanağı sağlar. Önemli özelliği ise ağır yük raf sistemleri ile bir arada kullanabilme avantajına sahip olmanızdır.

Kolay Uygulanabilirlik

Depo alanından en iyi şekilde yararlanmak için ikinci el raf sistemi satın alarak, (ürün stoğunuzu göz önünde bulundurarak) düzgün çalışan bir sistem ve düzen oluşturma özgürlüğüne sahip olabileceğiniz bir raf sistemine kavuşursunuz. Zem Raf Sistemleri, ikinci el raf sistemleri çözümlerini, konusunda uzman ve eğitimli ekibiyle depo sisteminize uygulanabilir ve kullanım kolaylığı sağlayabilir bir tasarım planlamasıyla sunmaktadır.

Yeniden Tasarım

Zem Raf, ikinci el raf sistemleri satışı öncesinde elinde bulundurduğu bütün raf sistemlerini kalite ve kullanım açısından çeşitli testler uygulayarak satışa hazırlamaktadır. Zem Raf, kalite kontrolden geçmeyen hiçbir ikinci el raf sistemini müşterilerine sunmamaktadır. Ayrıca müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ilerleyen bir planlama süreci bulunmaktadır. İstenen ikinci el raf sistemleri, depolama alanına uygunluk konusunda ölçüm, tasarım ve uygulama açısından kontrol edilir. Müşteri isteklerine göre farklılaştırılan tasarım, raf sisteminin ilk halinden farklı bir tasarımda sunulabilmektedir.

Zem Raf, ikinci el raf sistemleri konusunda etkili ve proaktif bir çalışma yürüterek elinde bulunan bütün raf sistemleri için üst seviye bir kalite kontrol süreci oluşturur.

Üst Seviye Uzmanlık ve Teknik Destek

İkinci el raf sistemleri ve raflarınız hakkında size en doğru tavsiyelerde bulunabilecek bir ekibe sahip olan Zem Raf ile sisteminizin iş sağlığı ve güvenliği açısından nasıl çalıştığı hakkında sizi detaylı olarak bilgilendireceğiz. Farklı raf sistemlerinin farklı şekillerde ele alınması gerekebilir. Bu nedenle deponuza kurulumunu gerçekleştirdiğimiz ikinci el raf sistemlerinin her noktasında profesyonel bir teknik destek sunmaktayız.

Bir Raftan Çok Daha Fazlası

Zem Raf’tan ikinci el raf sistemleri satın almanız halinde güvenli, kaliteli ve uygun bir fiyata ikinci el raf sistemine sahip olabilirsiniz. Zem Raf’ın birçok seçeneği arasındaki raf sistemlerinden seçim yapabilirsiniz. Deponuz için mükemmel ikinci el depo raf sistemleri ve bu raf sistemlerini bir araya getirmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Proje, planlama, tasarım ve uygulama konularında ne kadar hassas olduğumuzu görmek ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizleri ziyaret edebilir ya da web üzerinde bulunan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

WhatsApp