Hakkımızda

Hakkımızda

40 yıllık tecrübesiyle geçmişten bugüne çağın gereksinimlerini yakalayarak sektörün standartlarının üstünde hizmet sunan Türkiye’nin ender ve önder şirketidir. Genç, vizyonlu ve dinamik kadrosu ile Zem Raf Sistemleri A.Ş. sektörün en inovatif şirketidir.

Zem Raf Sistemleri A.Ş. duruşu ve felsefesiyle 9000 m2 alanda binlerce ton stok, yüzlerce çesit ürün yelpazesi ve 40 kişilik kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Profesyonel, donanımlı ve deneyimli satış ekibiyle müşterilerine ücretsiz danışmanlık, proje çizimi ve ürün standartlarına özen göstererek detaylı teklif dosyası sunmaktadır.

Müşterilerine minimum hata ile ürün göndermek ve ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilmek için satın aldığı ürünleri tasnif(ayrıştırma), boylama(kesme), tamirat-tadilat, kaynak, boyama ve sevk ederken temizleme vb. gibi detaylı işlemlerden geçirmektedir. Yukarıdaki detaylı islemlerin haricinde Zem Raf Sistemleri, birçok ürünü de kendi bünyesinde üretebilmektedir.

Üretim ve tadilat esnasında ihtiyaç duyulabilecek bütün sıfır aksesuarlar (ayak papucu, pim, civata, dübel, diyagonal, konnektör, sac ve profil hammaddesi v.s) her zaman Zem Raf Sistemleri A.Ş. stoklarında müşterileri için hazır bulunmaktadır.

Zem Raf Sistemleri A.Ş. çağın gereksinimleri ve sektörün standartlarına dikkat eden bir şirkettir. Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti için makineleşme ve gerekli teknolojik yatırımları(yazılım, çizim programları vb.) kaliteden ödün vermeksizin müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Zem Raf Sistemleri A.Ş. bünyesinde bulunan sıfır ve ikinci el raf sistemleri ile birbirinden farklı çözüm sunan raf modelleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunar.

Misyonumuz

Müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız, firmamızın her zaman için odak noktasıdır. Misyonumuz ise müşterilerimiz için, onları değerli hissettirmek, isteklerine ve ihtiyaçlarına yönelik hızlı, uygun maliyetli ve sürdürülebilir çözümler üretmektir. Çalışma arkadaşlarımız için ise kaliteli, güzel bir yaşam ve başarılarla dolu bir kariyer sunmaktır. 

Vizyonumuz

Zem Raf Sistemleri A.Ş. olarak, 40 yıllık tecrübemizi modern teknikler ve yenilikçi bakış açımızla harmanlayarak profesyonel ekibimizle birlikte maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak, özellikle 2.el raf sistemleri sektöründe dünya çapında bilinen, güvenilir bir firma olmaktır.

Neden Zemraf?

  • Sizi dinliyoruz, isteklerinizi ve ihtiyaçlarını anlıyoruz, tecrübemiz ve profesyonel danışmanlığımızla en uygun çözümleri size sunuyoruz.
  • Genç, dinamik ve yenilikçi kadrolarımızla, sanayideki tüm gelişmeleri yakından takip eden ve bunları hizmetlerimize uygulayan bir firmayız.
  • Sektöründe ihracat, ithalat ve mühendislik çözümlerine eğilen ve profesyonelce uygulamaya çalışan tek firmayız.
  • Gelişmiş atölye, montaj hattımız ve profesyonel saha ekibimizle müşterilerimizin en spesifik taleplerine bile cevap vermeye çalışıyoruz.
  • Satış sonrasında da sağladığımız bakım ve desteklerle müşterimizin yanında durmaya devam ediyoruz.

WhatsApp